+48 693 303 371 biuro@szkolenia-surma.pl
Profesjonalna obsługa BHP - Wrocław
Slide One

Cena ryzyka zawodowego
- Wrocław -

Usługi BHP we Wrocławiu

Ocena ryzyka zawodowego

Jak ważne jest zdrowie i życie ludzkie wie niemal każdy człowiek. Nie wszyscy wiedzą jednak jak minimalizować zagrożenia czyhające na pracowników, za których ponosi się personalną odpowiedzialność. Państwa zadaniem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa, a do tego konieczna jest prawidłowo przeprowadzona ocena ryzyka zawodowego.

Ryzykiem zawodowym jest prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanych zdarzeń związanych z wykonywaną pracą powodujących straty, w szczególności wystąpienie u pracowników niekorzystnych skutków zdrowotnych w wyniku zagrożeń zawodowych występujących w środowisku pracy lub sposobu wykonywania pracy.

Obowiązkowa ocena ryzyka zawodowego w firmie

Ocena ryzyka zawodowego jest niezmiernie ważnym mechanizmem służącym budowaniu bezpieczeństwa w pracy. Naszym celem jest pomoc w ocenie występowania możliwych zagrożeń w Państwa zakładzie pracy.

Poprzez właściwą ocenę zagrożeń występujących w realizacji zawodu i w ślad za tym działaniami prewencyjnymi – jesteście Państwo w stanie stworzyć sprawnie działający system bezpieczeństwa, który zaowocuje bezpieczeństwem pracowników i stabilną składką na ubezpieczenie społeczne od całej załogi.

Uczymy profesjonalnej oceny ryzyka zawodowego we Wrocławiu

Nauczymy Państwa właściwej oceny ryzyka zawodowego i spojrzenia na aspekt bezpieczeństwa. Z Waszą pomocą przygotujmy dokumentację oceny ryzyka zawodowego dla każdego stanowiska pracy.

Niech ciężki wypadek przy pracy nie będzie impulsem działania. Skontaktuj się z nami już teraz i wybierz bezpieczeństwo.

Ocena ryzyka zawodowego Wrocław

Zadzwoń +48 693 303 371 lub napisz biuro@szkolenia-surma.pl

Ocena ryzyka zawodowego Wrocław